Partner WSEZiNS - Nowy Targ

Drukuj PDF
 highland

 

  HIGHLAND
  SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH           

   w Nowym Targu

 

 Adres
ul. Szpitalna 4
(róg ul. Bulwarowej i Szpitalnej)
34-400 Nowy Targ
 fb  Profil na Facebook
 Telefon GSM: 513 108 999
 youtube  Profil na YouTube
 E-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  twitter logo  Profil na Twitter
 www www.highland.edu.pl  logo-nk-500x500  Profil na NK

 

 Obsługiwanym studentom Partner oferuje:

w przygotowaniu

 

Oferowane i przygotowywane studia podyplomowe:

w przygotowaniu

(Studia podyplomowe nie znajdujące się w wykazie studiów podyplomowych WSEZiNS stanowią ofertę Partnera, która dopiero po zatwierdzeniu przez Senat Uczelni zostanie dodana do wykazu studiów podyplomowych realizowanych zgodnie z założeniami programowymi Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych)

 

 O Partnerze :

535ee34a1223abfa8a096667e1a36219Highland to ośrodek edukacyjny na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w kursach językowych, ale nie tylko. Oferta zawiera wiele więcej, i jest stale powiększana.

Highland to doświadczenie. Istniejemy na rynku lokalnym od ponad 15 lat - przed rokiem 2007 pod starą nazwą ESCS Nowy Targ. Dzięki temu doświadczeniu jesteśmy przygotowani do świadczenia usługi kompleksowej, zrównoważonej i skutecznej.

Highland to inowacja. Wprowadziliśmy wiele nowych usług jako pierwsi na lokalnym rynku, i stale poszukujemy nowych rozwiązań i podejść w nauczaniu.

Highland to elastyczność. Nasza oferta jest bogata, dając kursantom wiele możliwości aby dopasować rodzaj i tempo nauki do swoich możliwości i potrzeb. W odróżnieniu od niektórych innych placówek, nie nakładamy odgórnie zestandardizowanej metody nauczania, pozwalając lektorom i kursantom wybrać sposób nauczania, który będzie dla nich najskuteczniejszy.

Highland to fachowość. Współpracujemy z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą, która zapewnia naszym słuchaczom wysoki poziom profesjonalizmu w nauczaniu. Lektorzy u nas, zarówno polacy i zagraniczni, posiadają stosowne kwalifikacje potwierdzające zdolności merytoryczne i językowe, oraz przygotowanie do nauczania.

Highland jest zarejestrowany w Wydziale Edukacji Nowotarskiego Starostwa Powiatowego jako niepubliczna placówka oświatowa pod numerem 6/99.

[Przed rokiem 1999 w Kuratorium Oświaty jako placówka oświaty niepublicznej pod numerem: KO. V. 0141-43/61/95]