check out your url autodesk maya 2017 for sale oem acrobat 11 standard serial number

Partner WSEZiNS - Elpax Bytom

Drukuj PDF
  Elpax

  Elpax - Ośrodek szkoleniowy              

   w Bytomiu

 

 Adres
ul. Łużycka 11
41-902 Bytom
 fb  Profil na Facebook
 Telefon tel. (32) 282 31 94
tel. (32) 282 40 12 
 youtube  Profil na YouTube
 E-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  twitter logo  Profil na Twitter
 www www.elpax.pl   logo-nk-500x500  Profil na NK

 

 Obsługiwanym studentom Partner oferuje:

w przygotowaniu

 

Oferowane i przygotowywane studia podyplomowe:

w przygotowaniu

(Studia podyplomowe nie znajdujące się w wykazie studiów podyplomowych WSEZiNS stanowią ofertę Partnera, która dopiero po zatwierdzeniu przez Senat Uczelni zostanie dodana do wykazu studiów podyplomowych realizowanych zgodnie z założeniami programowymi Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych)

 

 O Partnerze :

Zakład Usługowo-Wytwórczo-Handlowy Elpax w Bytomiu powstał w 1989 roku i jest przede wszystkim prężnie działającą placówką oświatową w woj. śląskim. 

Elpax prowadzi:

  • Ośrodek Szkoleniowy
  • Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
  • Szkołę Policealną- 3-letnie Liceum Ogólnokształcące (po gimnazjum i 8-letniej szkole podstawowej)
  • Studia podyplomowe i licencjackie (przy współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu oraz Wyższą Szkołą Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych)
  • Niepubliczne Przedszkole "Słoneczna Chatka"
  • Salę Zabaw "Wesoła Chatka"
Nasza placówka działa w oparciu o Zezwolenie Ministerstwa Edukacji Narodowej na prowadzenie działalności oświatowej DKU - 452-958/91/TL i Wpis do Ewidencji Kuratora Oświaty 313/92. Posiada również akredytację Śląskiego Kuratora Oświaty KO.ZA.AD. 42019/11/05 w zakresie prowadzenia kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.Siedziba Elpaxu mieści się w ścisłym centrum Bytomia przy ul. Łużyckiej 11, w dwukondygnacyjnym budynku, w którym dawniej mieścił się Dom Kultury.

elpax1

Dla naszych klientów posiadamy duży parking oraz przytulną kawiarnię. Dysponujemy wieloma salami wykładowymi ogólnymi i specjalistycznymi, a tym także aulą. Proces kształcenia wspomagany jest poprzez multimedia, w tym projektory multimedialne, odtwarzacze DVD, rzutniki i laptopy. 

Wszystkie kursy oraz zajęcia w szkole i na studiach prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, posiadającą wykształcenie wyższe kierunkowe oraz uprawnienia pedagogiczne.

Nasza firma współpracuje z wykładowcami oraz nauczycielami czynnymi zawodowo, na co dzień pracujących firmach produkcyjnych, usługowych, handlowych, w urzędach, instytucjach, szkołach i uczelniach. 

Elpax to dobrze zorganizowana niepubliczna placówka oświatowa, w której kształci się zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe. Jest to możliwe dzięki szerokiej ofercie usług szkoleniowych i oświatowych, w której każdy znajdzie ciekawą propozycję nauki dla siebie.

Wielu naszych słuchaczy po skończonym u nas kształceniu, powraca do naszej firmy, co może świadczyć o tym, że są zadowoleni ze sposobu prowadzenia zajęć, obsługi w sekretariacie, warunków lokalowych oraz rezultatów końcowych swojego kształcenia.