BODO dla Fundacji GAJUSZ

Drukuj PDF

Lemmy baner

8 grudnia 2015 roku zmarł Lemmy Kilmister, facet który po prostu kojarzył się z mocnym graniem.

Jego twarz wyglądała jak Rock&Roll, jego głos brzmiał jak Rock&Roll, to był chodzący Rock&Roll! Kawał twardego gościa, który był ciepłą osobą warto wspólnie wspomnieć. I to głośno!

Z tej okazji 8 stycznia o godzinie 20:00 zapraszamy Was do kina Bodo na dokument "Lemmy".

Spotkanie to niesie ze sobą jeszcze jeden walor, bowiem nasz dochód z biletów przeznaczymy na Fundację Gajusz, która prowadzi w Łodzi hospicjum dla najmłodszych. Poza filmem puścimy też parę teledysków, może nawet ktoś na początku powie jakieś mądre słowo albo nie.

Bądźcie z nami.

Bilety w cenie 13 i 15 złotych do nabycia w kinie oraz na ekobilet.pl


Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1534520976866860/

 

Lemmy PlakatLemmy
Reżyseria: Greg Olliver, Wes Orshoski
Produkcja: USA 2010
Gatunek: biograficzny
Czas: 116

Mijają cztery dekady od kiedy Lemmy Kilmister i jego Motörhead zmienili na zawsze oblicze rockowej sceny. Dziś, pomimo 70 lat na karku, Lemmy wciąż pije na umór, pali jak smok i koncertuje na całym globie z najgłośniejszym zespołem Świata. Życie zgodne tylko z własnymi zasadami, na przekór wszystkiemu co głupie, płytkie i dla poklasku, zapewniło mu szacunek środowiska i uwielbienie fanów, czyniąc za życia ikoną rock & rolla.
Metallica, Guns & Roses, Foo Fighters, Alice Cooper, Ozzy Osbourne, The Clash, Joy Division i Billy Bob Thornton to tylko niektórzy z czcicieli kultu Lemmy‘ego i Motörhead. Ten dokument to „czyste złoto“ dla każdego fana, ale jak napisało The Hollywood Reporter „Nie musisz być fanem metalu, żeby pokochać Lemmy’ego“.
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=Z2l0eRBZnSY