access 2013 student version access serial number autocad lt 2016 student discount how to buy adobe illustrator cs6 creative 6 apple os

Partner WSEZiNS - Edukacja 2001

Drukuj PDF
  logo edukacja2001

 EDUKACJA 2001                         

 OŚRODEK DORADZTWA I USŁUG OŚWIATOWYCH 
 w Radomiu

 

 Adres
ul. Żeromskiego 75 ( pok. 410 )
26-600 Radom
(róg ul. Żeromskiego i ul. 25 Czerwca,
wejście od ul. Żeromskiego)
 fb  Profil na Facebook
 Telefon tel./fax 48 366-09-50,
tel. kom. 602 673 781  
 youtube  Profil na YouTube
 E-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  twitter logo  Profil na Twitter
 www http://www.edukacja2001.pl/  logo-nk-500x500  Profil na NK

 

 Obsługiwanym studentom Partner oferuje:

w przygotowaniu

 

Oferowane i przygotowywane studia podyplomowe:

w przygotowaniu

(Studia podyplomowe nie znajdujące się w wykazie studiów podyplomowych WSEZiNS stanowią ofertę Partnera, która dopiero po zatwierdzeniu przez Senat Uczelni zostanie dodana do wykazu studiów podyplomowych realizowanych zgodnie z założeniami programowymi Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych)

 

 O Partnerze :

Jesteśmy placówką doskonalenia nauczycieli o zasięgu ogólnokrajowym oraz instytucją szkoleniową wpisaną do rejestru Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie.

Miło nam poinformować, że jesienią bieżącego roku będziemy obchodzili 20 - te urodziny naszej działalności. W tym okresie blisko 3 tysiące nauczycieli uzyskało dodatkowe kwalifikacje do pracy w szkole między innymi w zakresie: bibliotekoznawstwa, terapii pedagogicznej, oligofrenopedagogiki, zarządzania oświatą, sztuki. Ponad 20 tysięcy klientów ukończyło różne formy doskonalenia ogólnego i zawodowego w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, turystyki, wypoczynku i wielu innych.

Zadania te realizujemy profesjonalnie i efektywnie, czego potwierdzeniem są wysokie noty uzyskane w wyniku ewaluacji zewnętrznej przeprowadzonej przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Ocena ta oraz zadowolenie Klientów zachęciły nas do kolejnych wyzwań edukacyjnych. By jeszcze lepiej sprostać Państwa oczekiwaniom i potrzebom, podpisaliśmy partnerską umowę z Uczelnią Nauk Społecznych oraz Wyższą Szkołą Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych celem organizacji studiów podyplomowych.

Dokładamy wszelkich starań, by wszyscy nasi Klienci mieli poczucie satysfakcji z dokonanych wyborów i uzyskanych wyników.

Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Dyrektor i zespół pracowników ODiUO Edukacja 2001