autocad lt 2014 for sale online visit discount solidworks premium coreldraw graphics suite x7 for sale coreldraw x7 oem buy

BOXHC2

SuperW box

Logo_WYDAWNICTWO_100

Osoby przeglądające...

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

napis gora Z

GadresyL GadresyM GadresyP

 Decydując się na studia na naszej uczelni obdarzacie nas Państwo zaufaniem. A my staramy się, aby go nigdy nie zawieść. Dlatego nieustannie się rozwijamy i doskonalimy, by stale  zapewniać:

 

 

  • Wysoką jakość kształcenia wielokrotnie potwierdzoną przez decyzje Państwowej Komisji Akredytacyjnej
  • Rozbudowany system stypendiów

 

 

DLA NAS LICZY SIĘ KIM JESTEŚ !!!

 

Studia winny poszerzać wiedzę, kompetencje i horyzonty pozwalając jednocześnie rozwijać Twoje pasje i zainteresowania. Wiemy, jakie to dla Ciebie ważne. Dlatego stworzyliśmy unikatowy program kształcenia, który:

 
 
 
 
  • Daje Ci czas na dokonanie przemyślanych decyzji – ścisłe powiązanie podstawy programowej różnych specjalności i kierunków kształcenia daje Ci dodatkowo cały pierwszy semestr na poznanie wszystkich oferowanych możliwości zanim zdecydujesz, z którymi najlepiej się identyfikujesz – decyzję o kierunku/specjalności podejmiesz po zakończeniu 1 semestru -  kiedy już wiesz, jakie kwalifikacje możesz zdobyć na każdym z  nich. Nie musisz tego robić już teraz.
  • Daje Ci możliwość dostosowania programu studiów do własnych zainteresowań – program nauczania został opracowany w postaci modułów tematycznych – student może wybrać moduły, które najlepiej odpowiadają jego oczekiwaniom i planom dostosowując swój program studiów w sposób do niedawna dostępny jedynie na największych światowych uczelniach.
  • Pozwala zaoszczędzić czas i środki przeznaczone na studiowanie – dzięki zastosowaniu współczesnych rozwiązań cyfrowych i oparciu kształcenia na e-learningowym wsparciu studenta w toku całych studiów – dajemy możliwość studiowania we WSEZiNS niezależnie od miejsca zamieszkania czy rodzaju wykonywanej pracy. W takim przypadku student kształci się w domu, elektronicznie kontaktuje się z wykładowcami i tą drogą zalicza przedmioty. Konieczność fizycznego kontaktu z uczelnią ograniczona została do niezbędnego minimum. Student może odwiedzać nas częściej – ale o tym decyduje już on sam, a nie Uczelnia.
  • Zaplanowany został z myślą o maksymalnej przydatności studenta na rynku pracy – już etap tworzenia programu studiów odbywał przy współpracy z pracodawcami. Współpraca ta jest kontynuowana i rozszerza się na wdrażany monitoring pracodawców nad procesem kształcenia studentów. Dbałość o zatrudnialność studentów przejawia się również w nowoczesnej formie pracy dyplomowej i egzaminu dyplomowego opartych na projektach otwierających drogę do staży w placówkach, instytucjach i stowarzyszeniach – co pozwala studentom odnaleźć swojego przyszłego pracodawcę już podczas studiów.
            

Mimo rosnącej co roku liczby studentów, to dzięki nowoczesnemu programowi nauczania i zastosowaniu współczesnych rozwiązań cyfrowych, udało nam się zachować kameralny charakter uczelni, w której wszyscy będą Cię znali i Ty będziesz znał wszystkich, bez problemu załatwisz i wyjaśnisz każdą sprawę, a my dołożymy wszelkich starań, abyś poczuł, że

… JESTEŚ DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY

 Czytaj więcej ...