Partner WSEZiNS - KPSS w Biłgoraju

Drukuj PDF
 KPSS herb wer opisowa

KOLEGIUM PRACOWNIKÓW SŁUŻB SPOŁECZNYCH

w Biłgoraju

 

 Adres ul. "Wira" Bartoszewskiego 10
23-400 Biłgoraj
fb  Profil na Facebook
 Telefon 51 310 89 99 youtube  Profil na YouTube
 E-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. twitter logo  Profil na Twitter
 www www.kpssbilgoraj.edu.pl logo-nk-500x500  Profil na NK

 

 Obsługiwanym studentom Partner oferuje:

  • obsługę administracyjną w Biłgoraju

    (sekretariat dostępny dla studentów od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-15:00)

  • pomoc w wypełnianiu wniosków stypendialnych

  • pomoc w organizacji wyjazdów na zjazdy do Łodzi

  • pomoc w organizacji noclegów podczas zjazdów w Łodzi

  • wsparcie w kontaktach z WSEZiNS

  • Program rabatowy 5, 10, 15

  • szkolenie z platformy e-learningowej

  • organizację praktyk studenckich w pobliżu zamieszkania studenta

 

 Oferowane i przygotowywane studia podyplomowe:

Szczegóły na stronie Partnera:

http://www.kpssbilgoraj.edu.pl/?go=zakladka&id=12&nazwa=Studia%20podyplomowe

w przygotowaniu

(Studia podyplomowe nie znajdujące się w wykazie studiów podyplomowych WSEZiNS stanowią ofertę Partnera, która dopiero po zatwierdzeniu przez Senat Uczelni zostanie dodana do wykazu studiów podyplomowych realizowanych zgodnie z założeniami programowymi Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych) 

 

 O Partnerze  :

 

KPSS budynekSzanowni Państwo

Dzięki staraniom grona wykładowców Zaocznej Policealnej Szkoły Pracowników Służb Społecznych w Biłgoraju oraz nauczycieli akademickich Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie 1 października 2006 roku rozpoczęły się zajęcia w Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Biłgoraju. Od początku siedziba szkoły mieści się przy ul. "Wira" Bartoszewskiego 10, w budynku Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Biłgoraju.

Zajęcia prowadzone są na wydziale dziennym i zaocznym. Po trzyletnim cyklu kształcenia nasi absolwenci otrzymują dyplom zawodowy pracownika socjalnego.

Na podstawie porozumienia z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, absolwenci Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Biłgoraju mają możliwość uzyskania dyplomu wyższych studiów zawodowych i tytułu licencjata na kierunku Praca socjalna, który zostanie wydany przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz możliwość ubiegania się (bez egzaminów wstępnych) na uzupełniające studia magisterskie na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie.

Pragniemy aby nasza placówka kształciła na wysokim poziomie w zawodach, które cieszą się dużą popularnością na rynkach pracy zarówno w kraju jak i zagranicą.

Mając na uwadze, że należyte wykształcenie jest gwarancją stabilnej przyszłości w zjednoczonej Europie w 2012 roku podjęliśmy współpracę z Wyższą Szkołą Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych, poszerzając ofertę edukacyjną dla mieszkańców naszego regionu. W ofercie znalazły się nowe kierunki kształcenia na studiach licencjackich i magisterskich oraz bogata oferta studiów podyplomowych. Od 2012 roku dzięki współpracy z firmą Barbara Matysik Professional Consulting reazlizujemy kurs kwalifikacyjny na asystentów rodzin.
Wierzymy, że kształcenie w Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Biłgoraju będzie niezapomnianym czasem intelektualnych uniesień i inspiracji, wstępem na rynki pracy w zjednoczonej Europie.

Dyrektor Kolegium
Barbara Jednacz-Miazga