dreamweaver cs6 mac os edition student license autodesk autocad oem license acrobat 11 pro student student version www.vistaprintdeals.com autocad 2012 sales autocad lt 2011 education edition of 2015 for apple mac os click for source

Partner WSEZiNS - KPSS w Biłgoraju

Drukuj PDF
 KPSS herb wer opisowa

KOLEGIUM PRACOWNIKÓW SŁUŻB SPOŁECZNYCH

w Biłgoraju

 

 Adres ul. "Wira" Bartoszewskiego 10
23-400 Biłgoraj
fb  Profil na Facebook
 Telefon 51 310 89 99 youtube  Profil na YouTube
 E-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. twitter logo  Profil na Twitter
 www www.kpssbilgoraj.edu.pl logo-nk-500x500  Profil na NK

 

 Obsługiwanym studentom Partner oferuje:

  • obsługę administracyjną w Biłgoraju

    (sekretariat dostępny dla studentów od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-15:00)

  • pomoc w wypełnianiu wniosków stypendialnych

  • pomoc w organizacji wyjazdów na zjazdy do Łodzi

  • pomoc w organizacji noclegów podczas zjazdów w Łodzi

  • wsparcie w kontaktach z WSEZiNS

  • Program rabatowy 5, 10, 15

  • szkolenie z platformy e-learningowej

  • organizację praktyk studenckich w pobliżu zamieszkania studenta

 

 Oferowane i przygotowywane studia podyplomowe:

Szczegóły na stronie Partnera:

http://www.kpssbilgoraj.edu.pl/?go=zakladka&id=12&nazwa=Studia%20podyplomowe

w przygotowaniu

(Studia podyplomowe nie znajdujące się w wykazie studiów podyplomowych WSEZiNS stanowią ofertę Partnera, która dopiero po zatwierdzeniu przez Senat Uczelni zostanie dodana do wykazu studiów podyplomowych realizowanych zgodnie z założeniami programowymi Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych) 

 

 O Partnerze  :

 

KPSS budynekSzanowni Państwo

Dzięki staraniom grona wykładowców Zaocznej Policealnej Szkoły Pracowników Służb Społecznych w Biłgoraju oraz nauczycieli akademickich Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie 1 października 2006 roku rozpoczęły się zajęcia w Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Biłgoraju. Od początku siedziba szkoły mieści się przy ul. "Wira" Bartoszewskiego 10, w budynku Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Biłgoraju.

Zajęcia prowadzone są na wydziale dziennym i zaocznym. Po trzyletnim cyklu kształcenia nasi absolwenci otrzymują dyplom zawodowy pracownika socjalnego.

Na podstawie porozumienia z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, absolwenci Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Biłgoraju mają możliwość uzyskania dyplomu wyższych studiów zawodowych i tytułu licencjata na kierunku Praca socjalna, który zostanie wydany przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz możliwość ubiegania się (bez egzaminów wstępnych) na uzupełniające studia magisterskie na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie.

Pragniemy aby nasza placówka kształciła na wysokim poziomie w zawodach, które cieszą się dużą popularnością na rynkach pracy zarówno w kraju jak i zagranicą.

Mając na uwadze, że należyte wykształcenie jest gwarancją stabilnej przyszłości w zjednoczonej Europie w 2012 roku podjęliśmy współpracę z Wyższą Szkołą Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych, poszerzając ofertę edukacyjną dla mieszkańców naszego regionu. W ofercie znalazły się nowe kierunki kształcenia na studiach licencjackich i magisterskich oraz bogata oferta studiów podyplomowych. Od 2012 roku dzięki współpracy z firmą Barbara Matysik Professional Consulting reazlizujemy kurs kwalifikacyjny na asystentów rodzin.
Wierzymy, że kształcenie w Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Biłgoraju będzie niezapomnianym czasem intelektualnych uniesień i inspiracji, wstępem na rynki pracy w zjednoczonej Europie.

Dyrektor Kolegium
Barbara Jednacz-Miazga